Jak dobrać buty do sukni ślubnej?

Nie ma wątpliwości, że suknia ślubna jest najważniejszym elementem stylizacji Panny Młodej. Wybór idealnego modelu zabiera wiele czasu. Towarzyszy mu też mnóstwo emocji. W tych ważnych chwilach nie można zapomnieć o obuwiu. Jego wybór jest równie istotny i godny poświęcenia uwagi. To właśnie odpowiednia para butów ślubnych będzie gwarancją udanej zabawy bez odcisków na stopach. Jak wybrać buty ślubne, by pasowały do sukni ślubnej i były wygodne? Przedstawiamy kilka wskazówek.

W jakim rodzaju obuwia jest Ci najwygodniej?

Zanim zdecydujesz się na konkretny model, zastanów się, jaki rodzaj obuwia chętnie zakładasz. Jeśli komponując stylizację wieczorową niechętnie wybierałaś szpilki lub buty na koturnie, i tym razem mogą się nie sprawdzić. Szczególnie że w butach do sukni ślubnej prawdopodobnie spędzisz na parkiecie całą noc. I odwrotnie. Jeśli nie czujesz się w czółenkach czy obuwiu na płaskiej podeszwie, rozejrzyj się za sandałami na szpilce lub koturnie.

Buty ślubne ze skóry – dlaczego warto?

Obuwie ślubne ze skóry naturalnej to gwarancja elegancji i wygody. Skóra od zawsze kojarzyła się z luksusem nie tylko dzięki estetyce, ale przede wszystkim z uwagi na trwałość i komfort. Materiał przepuszcza powietrzę, dzięki czemu zapewnia stopom świeżość przez cały czas użytkowania. To z kolei minimalizuje ilość otarć i pęcherzy.

Czy buty ślubne muszą idealnie pasować do sukni ślubnej?

Obecne trendy modowe są tak zróżnicowane i nastawione na indywidualność, że Panny Młode nie muszą sugerować się konkretnymi zasadami, a własnym wyczuciem gustu. W przygotowanej specjalnie dla nich ofercie znajdą zarówno neutralne i niezwykle subtelne buty do sukni ślubnej, które będą pasować do każdego rodzaju sukni, jak i niezwykle wyraziste, o intensywnych kolorach i z bogatymi zdobieniami, będące doskonałym dopełnieniem całej stylizacji.